środa, 30 marca 2016

"Drzwi do nieba"- Patricia Pearson

Autor: Patricia Pearson
Tytuł: Drzwi do nieba
Liczba stron: 336
Data wydania: 16 marca 2016 r.
Forma: książka papierowa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Muza
Źródło: egzemplarz recenzencki

Po tę książkę sięgnęłam  z zaciekawieniem. Czasami lubię poczytać o sytuacjach paranormalnych. Taka lektura skłania do przemyśleń, zastanowienia się nad życiem, nad tym co czeka nas w przyszłości. Właściwie mogłabym powiedzieć, że nie polecam osobom, które zbyt serio traktują taki temat oraz nie wierzą w życie po śmierci. Po chwili jednak przyszło mi na myśl, że może być to dla nich interesujące doświadczenie, pocieszenie i dla niego i dla bliskich, że po śmierci COŚ istnieje oraz, że możemy okazać wsparcie osobom żyjącym na ziemi (lub zmarli nam).
Książka Patricii Pearson to ciekawa pozycja. Może się nie spodobać czytelnikom, którzy nie lubią literatury faktu, książek pisanych językiem naukowym. Autorka jednak postanowiła wyjść ku potencjalnym odbiorcom i w prostych słowach mówiła przekazywała nam wiedzę. Podała nam mnóstwo przykładów mówiących o zjawiskach, z którymi ludzki umysł ma problem z ogarnięciem.
Wiele osób pocieszą lub pomogą przeżyć trudne chwile, żałobę (a przynajmniej tak mi się wydaje) historie związane ze zjawiskami paranormalnymi. Niektóre z nich trudno zrozumieć, inne pokazują, że w taki sposób zostało ocalone czyjeś życie. Miło też wiedzieć, że czuwa nad nami, otacza opieką ktoś, kto nam dobrze życzy, kogo kochamy mimo, że już go nie ma.
Co do okładki- została idealnie do tematyki. Biel z niebieskim to spokojne kolory, które symbolizują miejsce, w którym mogą znajdować się bliscy czyli niebo. muz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz