środa, 14 czerwca 2017

Konkurs!

Konkurs!
Czas trwania: 14-28 czerwca
Zadanie konkursowe- zgłosić się tu lub na blogu. Tylko tyle! Możecie też napisać czy zdarzyło Wam się przeczytać książkę z polecenia Recenzje Knigoholiczki
Nagroda: Wszystkie twoje marzenia" Agata Czykierda-Grabowska - Strona autorska
Mam dwie książki, które potrzebują opiekuna, a więc wygrywają 2 osoby! Wysyłką nagród zajmuje się Wydawnictwo


6 komentarzy:

 1. Kocham książki, a one kochają mnie. Oddziałujemy na siebie wzajemnie i jesteśmy jak dwa kawałki magnesu o dwóch różnych biegunach, które się wzajemnie przyciągają. Kocham czytać książki, ponieważ dzięki nim każdy kolejny dzień mojego życia staje się piękniejszy. Ta miłość nie jest jednostronna i wiem, że książki również mnie kochają, bo traktuję je wyjątkowo. Każdą, bez wyjątku. Jestem pewna, że lęk i obawy, które do tej pory im towarzyszyły, że mogą się nie spodobać nowemu właścicielowi, ulatniają się z chwilą, gdy biorę je do ręki. One już od pierwszego kontaktu ze mną wiedzą, że trafiły w ręce oddanego czytelnika, który nie pozwoli im kurzyć się na półce.

  Jak wygram tę książkę, to obiecuję, że nie zamknę jej za drzwiami w mojej domowej biblioteczce. Ale za to obiecuję, że zabiorę ją na przejażdżkę autobusem, by ktoś spoglądający mi przez ramię, mógł również poznać odrobinę jej treści, bądź zerknąć na jej cudowną okładkę i tajemniczy tytuł. I obiecuję, że zabiorę ją na spacer po pobliskim parku, by razem ze mną obserwowała piękno otaczającej nas przyrody i słuchała śpiewu ptaków.
  Książka "żyje" gdy jest czytana, więc zrobię wszystko, by powieść Agaty Czykierdy-Grabowskiej "Wszystkie twoje marzenia" nie umarła, gdy stanie się jej nową właścicielką.

  Uwielbiam czytać recenzje książek, zwłaszcza gdy na jakąś zamierzam "zapolować" w bibliotece albo tym bardziej kupić :) Po lekturze Twoich recenzji zaczęłam czytać zdecydowanie więcej kryminałów polskich autorów :)

  Lubię profil na FB jako Agnieszka Monika

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo często kiedy nie mam pomysłu po jaką książkę sięgnąć zaglądam na Pani bloga i zawsze znajdę coś dla siebie. Lubię formę w jakiej recenzje Pani książki i nie ukrywam, że to co przeczytam na blogu ma wpływ na to czy kupię daną książkę czy nie. Tak się stało obecnie z książkami Pani Katarzyny Michalak, dwòch ostatnich książek na razie nie przeczytałam ale kiedyś przeczytam aby wyrobić sobie sama o nich zdanie. Konkursową książkę chętnie bym przeczytała bo skoro organizuje Pani konkurs to na pewno warta jest poświęcenia jej czasu.

  Na Facebook mój profil to Paulina Karpińska-Sadura i oczywiście śledzę również Pani profil na FB

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się :)
  Nie zdarzyło mi się jeszcze zainspirować Twoimi recenzjami, ponieważ jestem tu pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni, więc wszystko przed nami :)

  OdpowiedzUsuń