poniedziałek, 12 czerwca 2017

"Kropla zazdrości, morze miłości"- Natalia Sońska

Autor: Natalia Sońska
Tytuł: Kropla zazdrości, morze miłości
Liczba stron: 368
Data wydania: 15 marca 2017 r.
Forma: książka papierowa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czwarta Strona
Źródło: egzemplarz recenzencki


Jak wiecie gdy tylko trafi do mnie książka autorstwa Natalii Sońskiej- nie ma mnie dla nikogo. Wszystko schodzi na dalszy plan, kończę aktualnie czytaną powieść i "przepadam". Tym razem też tak było, z małym wyjątkiem: jakoś nie mogłam się zebrać do napisania recenzji. Powodów tego było kilka: po pierwsze od dłuższego czasu zmagam się z jedną trudną książką, po drugie i kolejne- targi i inne obowiązki. Słowem- totalny brak czasu.
W przypadku książek takich jak ta jest czasami trudno przelać myśli. Wiele już na moim blogu napisałam o powieściach Natalii Sońskiej. Za każdym razem na przykład powtarzam, że są arcyciekawe i okropnie wciągające. Bo są. Obawiam się, że będę mówić tak do końca świata i jeden dzień dłużej. Inaczej się nie da.
Autorka w swoich powieściach łączy historie miłosne z sensacją, sprawami kryminalnymi. Nasze bohaterki tym razem walczą z problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Jeśli uważacie, że poprzednie książki wyczerpały te tematy- możecie się zdziwić.
Kingę i Hanię czeka prywatne trzęsienie ziemi. Nie będzie wesoło też w pracy. U obu szykują się biurowe roszady i ogrom obowiązków. Czy podołają wszystkiemu?
Czy jesteście gotowi na lekturę?
Bardzo podobają mi się zarówno okładki jak i tytuły powieści pani Sońskiej. Obie rzeczy są łatwe do zapamiętania, a oprawa graficzna cieszy oczy i jest po prostu urocza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz