wtorek, 19 kwietnia 2016

"Ekstaza"- M.S Force

Autor: M.S Force
Tytuł: Ekstaza (t.4)
Liczba stron: 304
Data wydania: 31 marca 2016 r.
Forma: książka papierowa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Źródło: egzemplarz recenzencki


Zgodnie z zapowiedzią- zapraszam Was na recenzję czwartej, jak już wspomniałam, zupełnie niespodziewanej części wydanej w ramach serii Quantum.
Mam bardzo mieszane uczucia. Bo z jednej strony- było naprawdę ciekawie, z drugiej zaś- brakowało mi tych emocji znanych z poprzednich części. Powieści po prostu brak tego pieprzyku- mimo, że "momenty" są.
Recenzowanie kolejnych tomów jednej zamkniętej serii (z tymi samymi bohaterami) to trudne zadanie. Tu jest ono trochę ułatwiono- pierwsze skrzypce gra kto inny (Natalie i Flynn są obecni jako dobrzy przyjaciele). 
W "Ekstazie" bardziej skupiono się na sferze uczuciowej niż na seksualnych przygodach bohaterów, dodajmy, że nowych.
"Ekstaza" to opowieść o powolnym docieraniu się, poznawaniu siebie i swoich pragnień. Dużo miejsca poświęcono na opis sytuacji, w której główny bohater, Hayden, wymyśla różne powody by nie związać się z Addison. Stoi między nimi wielka tajemnica. Mężczyzna bardzo obawia się wyjawienia sekretu bowiem wie, że może być trudna do zaakceptowania.
Mimo wszystko bardzo przyjemnie czytało się tę książkę. Na pewno sięgnę po inne książki M.S Force, które, mam nadzieję, zostaną niebawem wydane. Szczególnie ciekawie zapowiada się powieść, której bohaterami są Elle i Jasper, i której fragment umieszczono na końcu "Ekstazy".
Erotyki wydane przez Wydawnictwo Amber są godne uwagi.


1 komentarz:

  1. Te wszystkie erotyki strasznie mnie irytują, wszystko niestety "na jedno kopyto", ostatnio dla odmiany przeczytałam "Uwikłanych" i było całkiem całkiem :D

    OdpowiedzUsuń