niedziela, 16 lipca 2017

"Nocne czuwanie"- Sarah Moss

Autor:  Sarah Moss
Tytuł: Nocne czuwanie
Liczba stron: 488
Data wydania: 2017 r.
Forma: książka papierowa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czwarta Strona
Źródło: egzemplarz recenzencki


Pierwsze o czym powiem w tej recenzji to wspaniała i zaskakująca akcja promocyjna. Czy muszę wspominać, ze między innymi za niespodzianki dla blogerów uwielbiam Wydawnictwo Czwarta Strona? Między innymi, bo książki też wydają cudowne!
Niecierpliwość i ciekawość to cechy, które mogą się "zemścić". Miałam szczęście, że uważnie otwierałam przesyłkę- inaczej miałabym masę sprzątania. W kopercie znajdowały się drobinki imitujące gwiezdny pył.
Bardzo podoba mi się wydanie tej powieści. Piękna twarda oprawa oraz interesująca ilustracja naprawdę przyciągają wzrok.
O czym przeczytamy? Bohaterką jest młoda matka, która wraz z mężem i dwojgiem dzieci przeprowadza się do domu na wyspie. Próbuje pogodzić obowiązki matki, żony i kobiety pracującej. To bardzo trudne. Anna jest ciągle niewyspana- jej młodszy syn noc w noc budzi się. Czu uda się jej sprostać obowiązkom i napisać książkę?
W "Nocnym czuwaniu" przeplata się przeszłość z teraźniejszością, sprawy zawodowe z tymi rodzinnymi. Dowiadujemy się o wielu poglądach naukowych na wychowanie dzieci. Będziemy świadkami znalezienia ciała małego dziecka. Czy uda się rozwiązać tę zagadkę kryminalną i umiejscowić w czasie?
Zapraszam do lektury.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza