czwartek, 6 lipca 2017

"Sława"- Karolina Korwin- Piotrowska

Autor: Karolina Korwin- Piotrowska
Tytuł: Sława
Liczba stron: 560
Data wydania: 23 maja 2017 r.
Forma: ebook
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Źródło: egzemplarz recenzencki


W kolejce do przeczytania czeka u mnie kilka książek Karoliny Korwin- Piotrowskiej. Wstyd się przyznać, ale "Sława" to moje pierwsze spotkanie z tą autorką.
Karolinę Korwin- Piotrowską dużo osób kojarzy z programów telewizyjnych takich jak "Magiel towarzyski" czy "Top model" (pierwsze kilka edycji była tam jurorką)..
Autorka do napisania książki przygotowała się, o ile można powiedzieć- profesjonalnie. Pierwsze rozdziały dotyczą historii fotografii. To ciekawe doświadczenie- zawsze można się czegoś dowiedzieć.
Jej obserwacje są zaskakująco celne, a listy związane z celebrytami czasem pokrywają się i z moimi przemyśleniami. O showbiznesie wie wiele, przecież przez lata była prowadzącą wyżej wspomnianego "Magla towarzyskiego", sama też, co tu ukrywać, należy do tego świadka. Tylko od nas zależy ile z naszego życia przedostanie się do mediów i co będą pisać.
Myślę, że książka jest warta przeczytania, jednak należy traktować ją z lekkim przymrużeniem oka oraz pamiętać, że są to subiektywne opinie autorki. To dobra odskocznia od "trudnej" tematycznie literatury. Czasem nawet na twarzy pojawi się uśmiech.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz