poniedziałek, 12 września 2016

"Domowy fast food"- książka kucharska

Tytuł: Domowy fast food
Liczba stron: 224
Data wydania: 4 stycznia 2016 r.
Forma: książka papierowa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
Źródło: egzemplarz recenzencki


Bycie na diecie to nie taka fajna sprawa. Ciągłe uczucie głodu  ślinka cieknąca na widok smakołyków. Wszystkie niedogodności zostaną wynagrodzone- dla chudej sylwetki warto wiele znieść.
Żałuję, że w chwili obecnej nie mogę przygotować żadnej potrawy z książki, którą dziś recenzuję. Mimo iż zdrowe- są dla mnie zakazane jeszcze przez dłuższy czas.
Postęp cywilizacyjny sprawił, że wiele osób sięga po hamburgery czy frytki. Powstają coraz to nowe restauracje proponujące właśnie takie jedzenie. Efekty już wdać- otyli ludzie nie mieszkają tylko w USA (choć utarł się stereotyp, że jeśli Amerykanin to grubas), ale coraz częściej w Europie i Polsce. Sama mam problem z niezdrowymi przegryzkami, dlatego z wielką ciekawością zajrzałam do książki, która ukazała się niedawno na rynku wydawniczym.
Znajdziemy w niej przepisy na odrobinę zdrowsze i nie ociekające tłuszczem pomysły na smaczne hamburgery, frytki i inne fast foody, które można przygotować samemu w domu.
Naprawdę, czuję burczenie w brzuchu podczas przeglądania tej interesującej książki kucharskiej. Moje myśli biegną do tych hamburgerów, kanapek czy makaronów. Są nawet przepisy na słodkości!
To godna polecenia pozycja. Piękna ilustracje cieszą oczy, a gdy jedzenie zostanie już przygotowane to i ciało będzie zadowolone.
Coś dla siebie znajdą zarówno mięsożercy, jak i wegetarianie, miłośnicy hamburgerów czy pizzy. Fla każdego coś dobrego!
A czy Ty czytelniku znajdziesz coś dla siebie?
Polecam- cena niska, stron nie tak mało- słowem- zakupcie i pochwalcie się przygotowaną potrawą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz