poniedziałek, 12 września 2016

"Grzechu warta"- Agata Przybyłek [recenzja przedpremierowa]

Autor: Agata Przybyłek
Tytuł: Grzechu warta
Liczba stron: 374
Data wydania: 14 września 2016 r. [recenzja przedpremierowa]
Forma: książka papierowa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czwarta Strona
Źródło: egzemplarz recenzencki


Po raz kolejny spotkało mnie ogromne wyróżnienie. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Czwarta Strona mam przyjemność zaprezentować Wam przedpremierową recenzję książki "Grzechu warta".
Już rok temu, gdy tylko przeczytałam "Nie zmienił się tylko blond" przepadłam. Wiedziałam, że nikt ani nic nie oderwie mnie od lektury. Dla tych książek rzucę wszystko!
Tym razem główną bohaterką jest Agata- córka Iwonki i wnuczka Haliny. Obydwie kobiety znamy z poprzednich tomów, Agata też jest w nich wspominana.
Nasza młoda bohaterka postanawia spędzić wakacyjne dni u babci. Liczy na odrobinę spokoju oraz czas na spotkania z Melchiorem (to jej chłopak). Szybko orientuje się, że spokoju mieć nie będzie.. Jest zaradną osobą toteż szybko znajduje sposób na uwolnienie się od nadopiekuńczej babci.
Nie chcę zdradzać zbyt wiele z fabuły, psuć Wam radości z czytania dlatego powiem Wam tylko, że młoda dziewczyna znalazła pracę. Co to za zajęcie? Czy wynikną z tego kłopoty? Czy Agata wreszcie będzie miała czas na spotkania z Melchiorem? Jest tylko jeden sposób by poznać odpowiedź na te pytania: sięgnąć po książkę!
Agata Przybyłek to młoda, lecz jakże utalentowana pisarka. W krótkim czasie wydała 5 powieści. Wydawać by się mogło, że przy tak szybkim tempie pojawiania się nowości może cierpieć jakość, może być ona po prostu gorsza. Nic z tych rzeczy, wręcz przeciwnie. Każda książka tej autorki dostarcza niemałych emocji i wzruszeń. Jest też pełna humoru i zaskakująca.
"Grzechu warta" to świetna książka. Nie mam wyboru, muszę ją polecać, tak jak inne książki pani Agaty. Czynię to z prawdziwą przyjemnością!

1 komentarz:

  1. Już przeczytałam tę książkę i mam takie same odczucia jak Ty :) Kocham autorkę i przeczytam wszystko co napisze :)

    OdpowiedzUsuń