wtorek, 31 stycznia 2017

"Apetyt na życie"- Mary Simses

Autor: Mary Simses
Tytuł: Apetyt na życie
Liczba stron: 384
Data wydania: 23 czerwca 2016 r.
Forma: ebook
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Źródło: egzemplarz recenzencki


Dzięki tej pozycji dowiadujemy się, że nic w życiu nie jest pewne, a jedno wydarzenie może zupełnie zmienić bieg spraw. Nasza bohaterka to kobieta sukcesu, prawniczka. Wydawać by się mogło, że stawia tylko na pracę bo przecież prawnicy nie myślą o niczym innym, prawda?
Tak naprawdę Ellen to ciepła osoba. Poznajemy ją gdy wyrusza w podróż by spełnić ostatnią prośbę babci. Jej zadanie to dostarczenie listu.
Już na początku staje się uczestniczką zdarzenia, które, jak się okaże będzie miało wpływ na jej dalszą wizytę w uroczym małym miasteczku, pojawi się nawet w gazetach!
Życie jest pełne niespodzianek, a ta książka zdaje się nas w tym utwierdzać. To wszystko, co przeżyła Ellen dzieje się jakby poza nią.
Przecież nie wyjeżdżała z zamiarem przewrócenia swojego życia do góry nogami, nie wiedziała co ją spotka w Beacon.
Co ją spotkało? Czy wyjdzie jej to na dobre?
Przyjemnie się czyta. Fabuła jest wciągająca, a Ellen zdobyła moją sympatię. Dzięki niej dowiadujemy się, co w życiu ważne i czy ryzyko się opłaca. Do czytelników trafia historia o miłości. O miłości do narzeczonego i uczuciu do babci. Ellen postanowiła zrobić wszystko by spełnić jej ostatnią wolę. Czy wszystkich na to stać?
Powieść wzrusza, ale momentami doprowadza też do śmiechu. I sprawia, że nabiera się większej ochoty by z życia czerpać garściami.
A na koniec powiem, że okładka jest cudna! No nie ukrywam, zauroczyła mnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz