środa, 18 stycznia 2017

"Do trzech razy sztuka"- Izabella Frączyk

Autor: Izabella Frączyk
Tytuł: Do trzech razy sztuka
Liczba stron: 288
Data wydania: 9 czerwca 2016 r.
Forma: ebook
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Źródło: egzemplarz recenzencki


Kolejne moje spotkanie z powieściami Izabelli Frączyk. Nie muszę chyba mówić, że ogromnie lubię książki tej autorki- świadczy o tym to, że nie potrafię obojętnie przejść obok tych pozycji. Zacieram rączki na myśl, że już niedługo będę miała okazję napisać Wam o najnowszym dziele Izy- sadze ze stadniną w tle. Jeszcze chwila, chwileczka!
Mam ogromny żal do siebie. Zwykle książki w postaci ebooków rozpoczynam podczas codziennej wieczornej jazdy na rowerku stacjonarnym. Na te aktywności czas mam zwykle wieczorami. Jedno jest pewne- o tej porze muszę ograniczyć książki ulubionych autorów bowiem nie mogę się od nich oderwać. Ostatnio coś takiego mi się przy okazji "Kobiet z ulicy Grodzkiej", dokładniej mówiąc- trzeciego tomu. Teraz znów- przy "Do trzech razy sztuka". To świadczy tylko o autorze: jest naprawdę wybitną osobowością skoro pisze powieści wywołujące takie reakcje, zachowania u czytelników.
Na początku warto zwrócić uwagę na okładkę: mimo, że nie jest częścią serii to idealnie uzupełnia się z szatą graficzną innych książek Izy. Kolejna rzecz. "Do trzech razy sztuka" to opowieść ogromnie wciągająca. Nie miałam siły jej odłożyć a więc pochłonięta lekturą dotrwałam do bardzo późnych godzin nocnych. Nie muszę chyba wspominać jak ciężki okazał się dla mnie następny dzień?
Fabuła jest bardzo ciekawa. a wątki interesujące. Bohaterka to kobieta, która ma wszystko: narzeczonego, oszczędności, dobrą pracę, ciekawe życie. Krótka chwila wystarczy by stracić wszystko. Czy uda się jej stanąć na nogi i na nowo odbudować zaufanie do ludzi?
Serdecznie polecam! To pozycja naprawdę warta przeczytania!

1 komentarz: