środa, 31 maja 2017

"Jesteś moją obsesją"- Federico Moccia

Autor: Federico Moccia
Tytuł: Jesteś moją obsesją
Liczba stron: 192
Data wydania: 10 maja 2017 r.
Forma: książka papierowa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Muza
Źródło: egzemplarz recenzencki


Do powieści Federico Moccia miałam kilka podejść. Niestety- choć liczyłam na co innego- za każdym razem były tak samo nieudane.
Bohaterowie jego książek są dla mnie tacy nijacy, a ich rozterki... Hm... Ich rozmyślania o miłości są dla mnie takie idealne, nierealistyczne, nie pasujące do normalnego życia. Wszystko wyglądało jakby bohaterem był nastolatek nic nie wiedzący o miłości, a nie dorosły mężczyzna. Cóż...
Druga sprawa dotyczy akcji, której jesteśmy świadkami. Giovanni był podobno szczęśliwy w małżeństwie, miał kochającą rodzinę, a mimo to myśli o innych kobietach. Tak raczej nie powinno być.
Podsumowując- to moje ostatnie spotkanie z tym autorem. Mówię to z bólem serca. Jesteście świadkami, że próbowałam kilka razy, niestety się nie udało. Mimo to cieszę się, że mogłam przeczytać te książki. To było ciekawe doświadczenie. Na pewno nie zapomnę spotkania z Federico Moccia na Warszawskich Targach Książki.

2 komentarze:

  1. Nie czytałam jeszcze żadnej książki tego autora ale może kiedyś kto wie? Zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Generalnie chcę poznać twórczość tego autora, ale fabuła tej książki kompletnie mnie nie porywa, więc po nią nie sięgnę na pewno.

    OdpowiedzUsuń