czwartek, 15 października 2015

"Idealna para"- Katie Fforde

Autor: Katie Fforde
Tytuł: Idealna para
Liczba stron: 360
Data wydania: 8 lipca 2015 r.
Forma: książka papierowa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Źródło: egzemplarz recenzencki (empik.com)


„Doskonała książka dla miłośniczek współczesnej literatury kobiecej”.
Tak, to prawda. Tym razem zgadzam się z cytatem widniejącym na okładce. Tę książkę polecam osobom zmęczonym, pragnącym spokoju, spędzenia wieczoru przy powieści ciepłej.
Jak wiecie- bardzo lubię książki, które sprawiają, że serce zamiera, historie smutne i wzruszające czy oparte na faktach. Jednak czasami trzeba odmiany, czegoś co pozwoli oczyścić umysł z emocji (tych złych i dobrych).
Każdy z nas zna kogoś, kto w poszukiwaniu miłości trafiły na na nieodpowiednie osoby. Bella spotkała żonatego mężczyznę, zakochała się w nim. Jednak nie chciała wiązać z nim przyszłości, wdawać się w romans, być tą trzecią. Postanowiła wyjechać.
Zamieszkała u babci, którą bardzo kocha, znalazła pracę jako agentka nieruchomości. Jej życie wydaje się rozkwitać, ma nawet narzeczonego Nevile'a. Jak zareaguje gdy nieoczekiwanie pojawi się jej dawna miłość, osoba, przez którą porzuciła poprzednie życie.
Podczas lektury pojawia się wiele pytań: jak potoczą się losy głównej bohaterki? Z kim się zwiąże? Który "tym jedynym", a który nie warty uwagi? Odpowiedź czeka w powieści.
Bardzo ciekawy był wątek pracy Belli, a także rozterek miłosnych jej babci. Dobrze, że wszystko się ułożyło. Czasami potrzebna jest historia z happy endem.

http://www.empik.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz