poniedziałek, 12 października 2015

"Kocham kolorować"- kolorowanka


Nie samymi książkami człowiek żyje, czasami trzeba zmienić perspektywę, odpocząć.
W dzisiejszym świecie wielu ludzi zmaga się ze stresem, by jemu zapobiec robią różne rzeczy. Jedni palą papierosy, drudzy zajadają problemy. Są osoby, które po męczącym dniu w pracy sięgają po kolorowankę. Powiecie- przecież to zajęcie dla dzieci, któż dorosły zajmuje się czymś takim. Dobrze to znam, na codzień zmagam się z takimi opiniami na temat mojego nowego hobby. Wielu daje się przekonać, ba! później również koloruje, ja jednak trafiłam na niereformowalną rodzinę ;-). Na szczęście nie przejmuję się zbytnio takimi opiniami. Wbrew pozorom bardzo dużo osób ceni sobie taką formę spędzania czasu
Przejdźmy jednak dalej.
"Kocham kolorować" wygrałam w jednym z konkursów organizowanych przez facebookowy profil "Szał kolorowania w Amberze". Bo musicie coś wiedzieć: Wydawnictwo Amber wydaje cudowne i ciekawe kolorowanki kolorowanki. Oferta ciągle się powiększa, pojawiają się wciąż nowe książki do kolorowania. Każdy znajdzie coś dla siebie, coś co lubi. Na dzień dzisiejszy wydawnictwo oferuje 13 różnych kolorowanek, dwie są w przygotowaniu. I tak możemy wybierać i przebierać w tytułach. Niektóe z nich to: "Ptaki", "Zwierzęta", "Wzory geometryczne", "Antystresowe, kreatywne kolorowanie dla dorosłych", "Kolorowanie na bezsenność dla dorosłych", "Kwiaty. Antystresowe kolorowanie dla dorosłych".

"Kocham kolorować" to niepozorna książka. Kto by pomyślał, że w takim maleństwie kryje się ponad 100 obrazków? (dokładnie 120). Dobry gatunkowo papier, piękne, różnorodne ilustracje: o niej nie można powiedzieć nic złego. Na dodatek mały format sprawia, że jest poręczna (dzięki czemu kolorować można w wielu sytuacjach- czytałam nawet o kolorowaniu w autobusie, tramwaju) oraz, że można ją schować do damskiej torebki.
Poniżej kilka obrazków, które do tej pory udało mi się pokolorować.

A teraz zajmuję się tym:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz