środa, 30 września 2015

"Tak dobrze mnie znasz"- A. J Rich

Autor: A. J. Rich
Tytuł: Tak dobrze mnie znasz
Liczba stron: 368
Data wydania: 20 sierpnia 2015 r.
Forma: ebook
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka


"Kobieca strona thrillera" to jedna z serii wydawanych przez wydawnictwo Prószyński i S-ka. Moim zdaniem jest godna polecenia. Wprawdzie nie powinno rozgraniczać się powieści sensacyjnych na damskie i męskie, jednak nie od dziś wiadomo, że niektóre kobiety lubią, gdy w takich powieściach jest złożony problem. Tak więc z tą wydawnictwo wychodzi czytelnikom naprzeciw oferując to, czego oczekują.
Pewnego dnia Morgan wraca do domu po krótkiej nieobecności. Nie było jej raptem dwie godziny lecz tego, co zobaczyła po powrocie raczej nie zapomni do końca życia. Znajduje swojego narzeczonego martwego, rany mu zadane wskazują na to, że został zagryziony przez psy naszej bohaterki. Morgan czekają ciężkie chwile: musi poradzić sobie z życiem po śmierci ukochanego, z utratą psów, które nie oszukujmy się, były dla niej bliskie.
To, co przeżywa jest trudne, jednak próbuje znaleźć w sobie siłę by walczyć o swoich przyjaciół (dla wielu ludzi zwierzęta są przyjaciółmi, nic w tym dziwnego).  dowiedzieć się, co dokładnie się zdarzyło, co sprawiło, że psy rzuciły się na Bennetta. Nie spodziewa się, że to co odkryje ukaże jej ukochanego w zupełnie innym świetle. Bohaterka dowiaduje się, że jej życie z cudownym, przystojny narzeczonym od początku było fikcją- była jedną z wielu, mężczyzna miał jeszcze inne narzeczone.
Czy naszej bohaterce uda wyjaśnić się sprawę śmierci Bennetta? Kto stoi za tym brutalnym czynem? Czy poznanie jego narzeczonych i pewnej sympatycznej wolontariuszki pracującej w schronisku coś pomoże, rzuci światło na tę sprawę?
Często czytelnik próbuje odgadnąć "kto zabił". Moja intuicja czasem zawodziła, kiedy indziej bywałam bliska rozwiązania zagadek. W przypadku "Tak dobrze mnie znasz udało mi się bez pudła trafić, intuicja dobrze mi podpowiedziała.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz