wtorek, 5 stycznia 2016

Podsumowanie- rok 2015

O tym, jak wielki wpływ na mnie ma choroba, z którą toczę bój od około miesiąca (a największy od kilku dni) dowiedziałam się dzisiaj, gdy się lepiej poczułam.

W tym roku udało mi się podsumować czytelniczo rok 2015.
Liczba przeczytanych książek: 259

Liczba przeczytanych książek w poszczególnych miesiącach:
Styczeń- 16
Luty- 19
Marzec- 15
Kwiecień-18
Maj- 19
Czerwiec-14
Lipiec-19
Sierpień- 31
Wrzesień- 30
Październik- 27
Listopad- 18
Grudzień- 30

Na zdjęciu znajdują się książki, które zapadły mi w pamięć, i które naprawdę warto przeczytać.

Nawiązałam współpracę recenzencką z kilkoma cudownymi wydawnictwami na przykład z Wydawnictwem Filia, Znak (Znak, Znak Emotikon, Znak Literanova) i portalami związanymi z książką: Empik.com, Virtualo.
W moim życiu blogowym wydarzyło się wiele, tak naprawdę był to dla mnie najlepszy rok. Poznałam wiele nowych, cudownych osób. Spędziłam dwa dni na Targach Książki w Warszawie (po raz pierwszy, i na pewno nie ostatni!), poznałam polskie najpopularniejsze polskie pisarki (i pisarzy).
Pod koniec października, również pierwszy raz wyjechałam na odbywający się w pobliskich Siedlcach Festiwal Literatury Kobiet Pióro i Pazur. Po wręczeniu nagród odbył się bankiet, na którym spotkałam tyle przesympatycznych autorek, że aż trudno policzyć.

Dla mojego bloga również był to dobry czas. Liczba opublikowanych postów przez cały czas istnienia-ponad 850 wpisów. Również liczba wyświetleń sprawiła mi wielką radość- 100 000 to nie jest byle co! (teraz jest już 111 000 )

Książki, które miałam okazję przeczytać pochodziły z różnych źródeł: były to zarówno egzemplarze recenzenckie, kupione i wypożyczone z biblioteki.
Czytałam książki z różnych dziedzin. Najbardziej pochłonęły mnie powieści obyczajowe, ściskające serce, jak kryminały, książki kucharskie, biografie, książki dziecięce i młodzieżowe.

Co czytała Knigooliczka?2 komentarze:

 1. Chyba osiągnęłaś świetny wynik w roku 2015 roku ;) Liczba przeczytanych książek, aż każde się uśmiechać ;)

  Powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga ;)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Też zapisuję sobie w zeszycie przeczytane książki :) Tylko że ja dodatkowo dopisuję jeszcze przy każdej ocenę końcową :)
  Z wyróżnionych przez Ciebie książek czytałam m.in "Trumnę" i "Tysiąc". Tę pierwszą wymieniłam w TOP 10 Najlepszych książek drugiej połowy 2015 roku ^_^
  Gratuluję ogromnej liczby przeczytanych książek (mnie udało się przeczytać 152 tytuły ^_^) i życzę Ci równie zaczytanego tego roku :D

  OdpowiedzUsuń