poniedziałek, 3 sierpnia 2015

"Małżeńska pułapka"- Jennifer Probst

Autor: Jennifer Probst
Tytuł: Małżeńska pułapka
Liczba stron: 336
Data wydania:
Forma: książka papierowa
Wydawnictwo: Akapit Press

Bardzo spodobała mi się seria książek dla dorosłych Akapit Press. Jest to wydawnictwo wydające głównie literaturę dla dzieci i młodzieży, powieści dla czytelników 18+ jest niewiele.
Ale wracając do "Małżeńskiej pułapki". Jest to klasyczny romans, idealna lektura by się odstresować, odprężyć, odpocząć od czegoś "cięższego" (np. kryminałów czy "wyciskaczy łez").
Jedyne, co może przeszkadzać, to powielanie pomysłu. W "Układzie doskonałym" Recenzja TU czytaliśmy, że Alexa wychodzi za Nicka by ten otrzymał spadek. Tutaj jest podobnie. Maggie (prywatnie przyjaciółka Alexy) zgadza się na małżeństwo z Michaelem by jego siostra również mogła poślubić ukochanego. Rodina Michaela to to tradycyjni Włosi, którzy bardzo przywiązywali wagę do zasad (teraz robią to "dla ojca", który zmarł jakiś czas temu).
Dla dzieci jest to trudna sytuacja- nowoczesny styl życia miesza się z tradycją. Co wybrać?
"Małżeńska pułapka" to powieść nie tylko o miłości, mężczyzny do kobiety, ale też innej- między rodzeństwem. Pokazuje, że mimo popełniania błędów można wiele naprawić, ważne jest by je sobie uświadomić, a nie trwać we własnej nieomylności.
Mam nadzieję, że będę miała możliwość przeczytania (i zrecenzowania) innych książek z tej iskrzącej erotyzmem serii. Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz