poniedziałek, 24 sierpnia 2015

"Ślad na lustrze. Prawdziwa opowieść o miłości, tęsknocie i życiu po śmierci "- Janis Heaphy Durham [recenzja przedpremierowa]

Autor: Janis Heaphy Durham
Tytuł: Ślad na lustrze. Prawdziwa opowieść o miłości, tęsknocie i życiu po śmierci.
Liczba stron:
Data wydania: 24 września 2015 r.
Forma: książka papierowa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie


Muszę się przyznać, że po tej książce spodziewałam się czegoś innego. Myślałam, że będzie to pozycja bardziej naukowa, związana tylko z parapsychologią. Bardzo się cieszę, że jest to historia przystępna dla czytelników.
"Spójrz w lustro" to piękna opowieść o miłości, która silniejsza jest niż śmierć. To zapis wspomnień, przelanie uczuć na kartkę.
Autorka, a jednocześnie bohaterka książki opisuje swoje życie po śmierci męża, którego przedwcześnie zabrała choroba. Nie dane im było nacieszyć się sobą, małżeństwo Janis i Maxa trwało zaledwie cztery lata.
Janis po śmierci Maxa zaczyna dostrzegać znaki paranormalne. Dywan, który sam się przesuwa, ślad na lustrze, wyczuwalna obecność kogoś, gdy jest się samym- takie niecodzienne zdarzenia spotykają bohaterkę. By wszystko sobie usystematyzować, ułożyć, zrozumieć Janis odwiedza bioenergoterapeutów, parapsychologów, fizyków i innych, którzy zajmują się tym na codzień. Poszerza swoją wiedzę.
Jest to książka warta przeczytania. Naprawdę warto po nią sięgnąć i przeczytać o miłości i śmierci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz