poniedziałek, 3 sierpnia 2015

"Miłość przychodzi z deszczem"- Mila Rudnik

Autor: Mila Rudnik
Tytuł: Miłość przychodzi z deszczem
Liczba stron: 280
Data wydania: 2 lipca 2015 r.
Forma: ebook
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka


"Miłość przychodzi z deszczem" to jedna z kilku fascynujących nowości wydanych przez wydawnictwo Prószyński i S-ka w lipcu 2015 r. Niebawem kolejne recenzje.
Marcin i Marek to bracia bliźniacy. Jak powszechnie wiadomo takie rodzeństwo łączy szczególna więź. Tak też było w ich przypadku. Jednak między nimi zaczęło się coś psuć, tajemnica, która łączy obu mężczyzn odciska piętno na ich życiu. Nikt nie wie, co się dzieje.
Pewnego razu podczas nocnej przejażdżki bracia mają wypadek. Tylko jednemu z nich udaje się przeżyć. I tutaj jest coś, co mnie zdziwiło: otóż ani rodzina, ani lekarze, po prostu nikt nie potrafi rozpoznać, który z nich umarł. Cy naprawdę mogło tak być? Trudno mi w to uwierzyć...
Jest to bardzo ciekawa książka- do zastanowienia się, jak my byśmy postąpili w takiej sytuacji, jaka przydarzyła się bohaterom. Wniosek jest jeden: nie nie ma z niej dobrego wyjścia. Jakby nie było: zrani się albo Dorotę (żonę Marcina), albo Anię (partnerkę Marka).
To piękna i wzruszająca powieść o miłości, takiej na początku związku, gdy ludzie dopiero się poznają, jak i tej po latach.
Czekam na kolejne książki autorki, a tę jak najbardziej polecam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz